стрілка вверх

мотивація людини в ній самій

Мотивація досягнення поставлених цілей

липень 2016

Анатолій

- Особиста мотивація, на чому варто зосередитись, щоб досягти поставлених цілей? Відповідь здається проста: "- Ти хочеш досягнути чогось - працюй над цим!"... Але ж, все ж можна й глянути, що з цього приводу каже всезнаючий Інтернет. Та й мотивуючих малюнків вдосталь...

- Що ж, давайте, закинемо невід у простір вебу та дізнаємось, що піймали...

- Виберу те, що мені подобається чи, навіть, з чим я погоджуюсь, що цей пункт того вартий у досягненні своєї мети... 1. Спробуємо.
 2. мотивація людина скульптор власного життя

  Кожне досягнення розпочинається з рішення спробвати.


 3. Працюємо над собою особисто.
 4. мотивація людина скульптор власного життя

  Людина не зможе змінити себе, не усвідомивши, що він сам є і мармур та скульптор.


 5. Маємо бути дисципліновані у досягненні поставлених задач.
 6. мотивація людини це дисципліна

  Дисципліна - це вибір між тим, що ти хочеш зараз, та що ти хочеш більше всього.


 7. Вірити в себе.
 8. мотивація людини це віра в себе

  Ти та людина, що вірить хто вона є!


 9. Віра сильна річ, можна досягнути всього, що побажаєш.
 10. мотивація людини віриш - значить це можливо

  Якщо вірити в себе тоді все стає можливим!


 11. Щоб досягнути чогось, варто робити зміни у власному житті.
 12. мотивація людини зміни в його житті

  Твоє життя не стане кращим завдяки шансу, а стане кращим завдяки змінам!


 13. Всі профі колись були новачками :)
 14. мотивація людини всі були початківцями

  Навіть експерт колись був початківцем!


 15. Деяким людям необхідна своя мотивуюча причина
 16. мотивація людини всі були початківцями

  Для мотивації необхідно більше ніж іншим


 17. Досягнення цілі - це робота над собою кожного дня.
 18. мотивація людини - це робота над собою кожного дня

  Не варто заявляти, що я збудую найкращу, найбільшу стіну.
  Варто просто кожного дня класти кірпічик настільки майстерно, наскільки це можливо.Поради

За ресурсом Top 20 Motivation Tips.

Досягнення цілі це не лише питання "дисципліни ", це питання мотивації себе, мати зосередженність на власній цілі. Слідуйте поданим рекомендаціям, чи навіть комбінаціям підказок, які вам ближче до душі, і зможете зосередитись на досягненні поставленої цілі.


1. Відмічайте Ваші успіхи. Аналіз роботи дасть не лише інформацію того, як ви працюєте, але й наскільки результативно ви працюєте. Відмічайте на графіку успіхи та "невиконані" цілі. І навітьм можливо, ви будете відчувати деяку гордість за власну чергову зірочку позитивного результату на вашому графіку.

2. Стримуйте себе! Звучить дивно :) але декілька слів з цього приводу. Коли розпочинаєш будь-який проект, здається, що енергія б'є ключем і можеш зробити все відразу, збуджений та весь на ентузіазмі, - проте такого запалу вистачає не надовго.

Дослідження стверджують, що варто виконувати 50%-75% того, що ти хочеш зробити і ... план дій.

Це, наприклад, як мати бажання пробігти 10 кілометрів відразу. Але замість того, щоб пробігти всю відстань відразу, спочатку потренуйтесь бігати, скажімо 2 кілометра,... відчувши результат поставте ціль 4 км,.... результат,.. 6 км.... і нарешті ціль.

Тримайте власну енергію під контролем.

3. Знайдіть группу підтримки, Це дасть змогу як для додаткової мотивації, так і бути в "тренді" з однодумцями.

4. Організуйте картинку того, чого хочете досягнути. Сильна штука візуалізація поставленої цілі, одна з найкращих методик по досягненню цілі. Картинка допомагає тримати ціль у фокусі.

5. Було б здорово мати зацікавленого друга. Звісно не обов'язково з однаковими цілями, яких варто досягнути, у вашого друга може бути власна ціль, але кожен з вас мігби бути підтримкою іншому.

6. Все що потрібно, це потрібно розпочати. Не важливо, що у вас за мета, розпочати бігати чи впорядкувати власний бюджет,- не варто думати, що це тяжко і скільки часу це займе - зробіть перший крок.

Варто лише одіти кросівки та закрити за собою двері :) - далі все піде само собою... Як правило, це теж дієва рекомендація.

7. Влаштовуйте собі приємні моменти. Буває, що досягнення цілі, здається тяжким шляхом, але якщо його скомбінувати із чимсь приємним, то досягнення поставленої цілі буде виглядати, як отримати чергову порцію задоволення :)

8. Будьте терплячими. Можливо, це здається не так легко, і хочеться мати результат відразу, але зважайте, що досягнення поставлених цілей це довготривалий процес. Якщо ви не бачите результат, дайте йому час,... притримуйтесь власного плану, він буде!

9. Оптимізуйте свій план. Досягнення власної цілі, варто розбити на дрібніші цілі, так досягнення однієї великої цілі, може бути переобтяжливим, вона може зайняти місяці, а то й роки, і є шанс, що ви втратите мотивацію.

Весь шлях, по досягненню "великої" цілі супроводжуйте дрібнішими...

10. Нагорода за досягнення. Якщо, розбити велику ціль на більш дрібні цілі, то... успішно подолавши маленьку ціль - зробіть собі Нагороду за досягннення.

Звісно лиш в розумних цілях :) здається буде невиправдана нагорода, за те, що пробіг лиш 2 кілометра поїздкою на Багами :)

11. Знайдіть натхнення для кожного дня. Натхнення це класний інструмент для мотивації, і вона допоможе підтримувати досягнення вашої цілі на довготривалій основі.

Що може бути натхненням для кожного дня :) блог, онлайн успішні історії, форум, друзі та сімя, журнали, книги, цитати, музика, фото, люди з якими ви спілкуєтесь та інше на власний смак.

12. Організуйте собі тренера (коуча). Цей пункт мотивації в любому випадку потребує певних дій, ну і звісно дещо, можливо, дорожчий пункт власної мотивації, проте він теж працює.

13. Майте поважну причину. Подумайте, та запишіть причину, навіщо вам ваша ціль... Можна створювати цілі задля свого коханої(го), можна задля себе, але ви повинні усвідомлювати, що це насправді ДУЖЕ ДУЖЕ ДУЖЕ вам потрібно.

14. Підготуйте мотиваційну причину на випадок того, що захочете здатись у досягненні поставленої цілі :( Ми звісно вже маємо аргументи на випадок " не буду більше... ", але то на підсвідомому рівні.

Хорошим кроком буде все ж таки дістати та записати на аркуш паперу всі ваші мотиваційні причини про які ви час від часу можете здогадуватись. Так буде краще, якщо все у вас вже під рукою "- Якщо, я не досягну цілі, то: 1. ... 2. ... "
( - Я навіть і не думав про такий підхід. Прим. Анатолій).

15. Створіть собі правило: " Ніколи не пропускати двох днів підряд " Звісно, буває можемо якийсь день пропустити/не виконати якусь ціль, ми не ідеальні, але ж тільки щоб це не увійшло в привичку. Подумаєш один день,... ну другий день теж,... а потім вже й ліньки. "- Єй-й-й, чекай... ", скажи собі:" - Ні!" Потім, будеш дякувати собі :)

16. Чітко візиалізуйте власну ціль! Кожного дня, хоча б 5- 10 хвилин.

Закрийте очі, та смакуйте, як ваша ціль виглядає, ваші почуття володіння, пахне, звучить... Де ви будете, коли досягнете цілі, як будете виглядати. Лиш одна порада: кожного дня, хоча б декілька хвилин. Як правило, мотиваційний стимул, ще той... :)

17. Створіть собі запистничок на кожен день. Ваші роздуми, примітки, зауваження, можливі варіанти покращення плану по досягненню. Будьте постійними у веденні щоденника.

Подумайте над тим, щоб вести журнал, було б цікаво. Зі смайликами.

18. Створіть дружню атмосферу змагань. Здається всі ми полюбляємо змагання, хто більше, хто менше. - А якщо з кимсь на пару влаштувати змагання? Просто дружнє, легке змагання: хто більше присяде, підтягнеться, більше заробить, більше пробіжить, більше скине зайвої ваги, інше...

Ну і підтримуйте один одного, :) на зразок, глянувши товаришу в сумні очі мовити:
"- Та дружище, ну заробиш ти в іншому місяці на тисячу баксів більше, не сумуй,... хе-хе-х, слабак... "
( Жартую, вибирайте, як підтримати друга, а то можна більше вже й не дружити. Прим. Анатолій).

19. Публічно заявіть про свої звершення. Це створює легкий інтерес кожного разу, створіть блог та аннонсуйте власні цілі для світу. - А якщо сказати, що зроблю це до певної дати? :)

20. Завжди будьте позитивними. Керуйте власними думками. Дивно, але відслідковуйте, що ви собі кажете. Адже ми постійно спілкуємось із собою :) , проте, чи контролюємо ми те що собі кажемо? Негативні думки, геть, геть, киш, киш...

Бути позитивним - це сильна штука.- Щось ти начесав, чувак...

підозрілий кітP.S. Маю думку: В любому випадку, кожен сам знає, що його може мотивувати... і кожен сам особисто будівельник власного життя.

- Найкращого, та нехай збуваються ваші задуми.Анатолій. липень 2016